YubiKey (6.x-2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Password field is required.
hy: Գաղտնաբառը պարտադիր պահանջվում է:
