YubiKey (6.x-2.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Password
si: මුරපදය
