YubiKey (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Login attempt failed for %user.
te: %user యొక్క ప్రవేశ ప్రయత్నం విఫలమైంది.

en: Password field is required.
te: సంకేతపదం తప్పనిసరి

en: Username or e-mail address
te: వాడుకరి పేరు లేదా ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
te: క్షమించండి, %name ని వాడుకరి పేరు లేదా ఈమెయిలు చిరునామాగా గుర్తించలేకపోయాం.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
te: తదుపరి సూచనలని మీ ఈమెయిలు చిరునామాకి పంపించాం.
