YubiKey (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Password
az: Parol

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Password field is required.
az: Parol sahəsi tələb olunur.
