YubiKey (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: %recipient is an invalid e-mail address.
bo: %recipient་ནི་གློག་ཡིག་གནས་ཡུལ་ཕན་ནུས་མེད་པ་རེད།

en: Username or e-mail address
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། %name་ནི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ཞིག་མ་རེད།

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་དུ་དེ་ལས་རྒྱས་པའི་གསལ་བཤད་བསྐུར་ཡོད།
