YUI Rich Text Editor (6.x-1.2-97) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Markup
ar: ترميز

en: Paths
ar: مسارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع
