YUI Rich Text Editor (6.x-1.2-97) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Markup
ca: Marcatge

en: Paths
ca: Camins

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada
