YUI Rich Text Editor (6.x-1.2-97) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ
