YUI Rich Text Editor (6.x-1.2-97) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Button type
sv: Knapptyp
