YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Priority
af: Prioriteit

en: error
af: fout

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Roles
af: Rolle
