YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: error
am: ስህተት

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Roles
am: ሚናዎች
