YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: error
be: памылка

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Paths
be: Шляхі

en: Roles
be: Ролі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Resize
be: змена памеру
