YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: error
bn: ত্রুটি

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Width
bn: প্রস্থ
