YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Priority
bs: Prioritet

en: error
bs: greška

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Roles
bs: Uloge

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
