YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Priority
cs: Priorita

en: error
cs: chyba

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Paths
cs: Cesty

en: Roles
cs: Role

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Switch to Plain Editor
cs: Přepnout na editor čistého textu

en: Switch to Rich Text Editor
cs: Přepnout na Rich Text Editor

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Add profile
cs: Přidat profil

en: Delete profile
cs: Smazat profil
