YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: error
cy: gwall

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Flickr API key
cy: Allwedd API Flickr
