YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
