YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: error
el: σφάλμα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Profile name
el: Όνομα προφίλ

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Save profile
el: Αποθήκευση προφίλ

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων
