YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Priority
et: Tähtsus

en: error
et: veateade

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Paths
et: Asukohad

en: Roles
et: Rollid

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Buttons
et: Nupud

en: Plugins
et: Pluginad

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Save profile
et: Salvesta profiil
