YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Priority
fi: Tärkeys

en: error
fi: virhe

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Paths
fi: Polut

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Profile name
fi: Profiilin nimi

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Save profile
fi: Tallenna profiili

en: Delete profile
fi: Poista profiili
