YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Markup
fr: Balisage

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Priority
fr: Priorité

en: error
fr: erreur

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Paths
fr: Chemins

en: Roles
fr: Rôles

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Profile name
fr: Nom du profil

en: Buttons
fr: Boutons

en: Edit profile
fr: Modifier le profil

en: Image upload
fr: Transfert d'image

en: Button type
fr: Type de bouton

en: Resize
fr: Redimensionner

en: Add profile
fr: Ajouter un profil

en: Save profile
fr: Enregistrer le profil

en: Delete profile
fr: Supprimer le profil

en: Image Browser
fr: Explorateur d'image
