YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: error
gu: ભુલ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
