YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Markup
hi: मार्कअप

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: error
hi: त्रुटि

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Roles
hi: भूमिका

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Buttons
hi: बटन

en: Plugins
hi: प्लगिन्स
