YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Priority
hr: Prioritet

en: error
hr: greška

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Paths
hr: Putanje

en: Roles
hr: Uloge

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Save profile
hr: Spremi profil

en: Image Browser
hr: Preglednik slika
