YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Priority
hu: Fontosság

en: error
hu: hiba

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Profile name
hu: Profilnév

en: Buttons
hu: Gombok

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Add profile
hu: Profil hozzáadása

en: Save profile
hu: Profil mentése

en: Delete profile
hu: Profil törlése
