YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Priority
is: Forgangur

en: error
is: villa

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Paths
is: Slóðir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Edit profile
is: Breyta prófíl
