YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Priority
it: Priorità

en: error
it: errore

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Paths
it: Percorsi

en: Roles
it: Ruoli

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Profile name
it: Nome profilo

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Plugins
it: Plugin

en: Edit profile
it: Modifica il profilo

en: Resize
it: Ridimensiona

en: Save profile
it: Salva profilo

en: Image Browser
it: Browser immagine
