YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: error
jv: salah

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Roles
jv: Parāgā

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Resize
jv: Ngubah ukuran
