YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: error
kk: Қате

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Roles
kk: Рөлдер
