YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
