YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: error
lt: klaida

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Paths
lt: Keliai

en: Roles
lt: Rolės

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Switch to Rich Text Editor
lt: Perjungti į raiškų formatavimą

en: Resize
lt: Keisti matmenis
