YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Markup
ml: മാർക്ക്അപ്പ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്
