YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: error
mn: алдаа

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Paths
mn: Замууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
