YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: error
mr: तृटी

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
