YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
