YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: error
ne: त्रुटि

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
