YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Priority
nl: Prioriteit

en: error
nl: fout

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Paths
nl: Paden

en: Roles
nl: Rollen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Image upload
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Button type
nl: Knoptype

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Add profile
nl: Profiel toevoegen

en: Save profile
nl: Profiel opslaan

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen
