YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: error
nn: feil

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Roles
nn: Roller
