YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: error
os: рæдыд

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном
