YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
