YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Plugins
ps: لګونونه
