YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Markup
pt: Marcação

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Priority
pt: Prioridade

en: error
pt: erro

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Paths
pt: Endereços

en: Roles
pt: Papéis

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Profile name
pt: Nome do perfil

en: Buttons
pt: Botões

en: Edit profile
pt: Editar perfil

en: Resize
pt: Redimensionar

en: Save profile
pt: Salvar perfil

en: Delete profile
pt: Eliminar perfil

en: Image Browser
pt: Navegador de imagens
