YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Priority
ro: Prioritate

en: error
ro: eroare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Roles
ro: Roluri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Buttons
ro: Butoane

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Resize
ro: Redimensionare

en: Delete profile
ro: Șterge profilul
