YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Markup
ru: Разметка

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Priority
ru: Приоритет

en: error
ru: ошибка

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Paths
ru: Пути

en: Roles
ru: Роли

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Profile name
ru: Имя профиля

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Plugins
ru: Плагины

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Image upload
ru: Загрузка изображений

en: Flickr API key
ru: API ключ Flicker'а

en: Resize
ru: Изменение размера

en: Profile priority and configuration
ru: Приоритет профилей и конфигурация

en: Save profile
ru: Сохранить профиль

en: Delete profile
ru: Удалить профиль

en: Image Browser
ru: Просмотрщик изображений
