YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Priority
sl: Prioriteta

en: error
sl: napaka

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Roles
sl: Vloge

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Resize
sl: Spremeni velikost
