YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: error
sq: gabim

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Roles
sq: Rolet
