YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Roles
sr: Улоге
