YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: error
th: ผิดพลาด

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: Save profile
th: บันทึกโปรไฟล์
