YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Markup
tr: Biçim

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Priority
tr: Öncelik

en: error
tr: hata

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Paths
tr: Yollar

en: Roles
tr: Roller

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Profile name
tr: Profil adı

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Switch to Plain Editor
tr: Düz metin düzenleyiciye geç

en: Switch to Rich Text Editor
tr: Zengin metin düzenleyiciye geç

en: Resize
tr: Boyutlandır

en: Save profile
tr: Profili kaydet
