YUI Rich Text Editor (6.x-2.33) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Markup
uk: Розмітка

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Priority
uk: Пріоритет

en: error
uk: помилка

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Paths
uk: Шляхи

en: Roles
uk: Ролі

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Image upload
uk: Завантаження зображень

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Add profile
uk: Додати профіль

en: Profile priority and configuration
uk: Пріоритет профілів і конфігурація

en: Save profile
uk: Зберегти профіль

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Image Browser
uk: Оглядач зображень
